Hakkımızda

Türkiye’nin ilk online çiçekçileri arasında yer alan Çiçek Sipariş Sepeti, kalite, güven ve hızlı teslimatı sizin için birleştirdi. İnternet üzerinden hızlı, güvenilir ve uygun fiyat ile çiçek gönderimi sağlayan Çiçek Sipariş Sepeti ile özel günlerinizi daha da özel kılın.

Birbirinden özel ve çeşitli çiçek aranjmanları arasından, sevdiklerinize en uygun olan ürünü, gelişmiş arama seçeneklerimiz ile kolaylıkla seçebilirsiniz.

Çiçek Sipariş Sepeti üzerinden verdiğiniz siparişlerinizi üyelik hesabınız ile gerçekleştirdiğinizde, sevdiklerinizin adreslerini kaydedebilir, bir sonraki siparişiniz sırasında  adres defteriniz üzerinden sipariş işleminizi tamamlayabilirsiniz.
Siparişinizin durumunu ve hangi aşamada olduğunu sipariş takip bölümünden kolaylıkla görebilirsiniz. Çiçek siparişi belirttiğiniz adrese teslim edildiğinde size SMS ya da e-posta yoluyla bilgi iletilir.

E-bülten aboneliğimiz ile size özel kampanya ve fırsatlardan anında haberdar olursunuz.

Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerine online çiçek gönderimi ile en uzaklar artık daha yakın. Çiçek Sipariş Sepeti - En Yakın Çiçekçi.